Usługi

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, należą do nich:

Dywan

 

 

     Czyszczenie, pranie dywanów, wykładzin

 

 

Usługa jest realizowana z myślą o pełnej wygodzie klienta. Po zamówieniu usługi dywan odbieramy w dogodnym czasie i terminie. Na początku rozpylamy środek czyszczący i całość czyścimy mechanicznie szorowarką. Kolejnym krokiem jest czyszczenie przy użyciu urządzenia ekstrakcyjnego BRC 30/15 C . Posiadanie tej bardzo wydajnej maszyny wyróżnia nas na tle konkurencji i wpływa na najwyższą jakość usług. Kolejnym etapem jest czyszczenie brzegów dywanu przy użyciu urządzenia ekstrakcyjnego Puzzi i dokładne odessanie jego całości. Jeśli istnieje potrzeba podnosimy runo dywanu dla lepszego jego wyglądu. Następnie używając specjalnej lampy dokonujemy kontroli jakości. Kolejna czynnością jest suszenie. Przed odwiezieniem dywan jest odkurzany. Odkurzacz szczotkowy CV 38/2 skutecznie zbiera włosy i układa równomiernie runo.

  Usługa co do zasady jest wykonywana do 4 dni. W okresach większej ilości zleceń czas ten może być dłuższy. Odbiór dywanu, suszenie i dostarczenie go do klienta jest darmowe (na terenie Tarnowa przy zamówieniu powyżej 40zł). Jeśli cenisz sobie jakość i wygodę ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

 

 

Wersalka

 

    Czyszczenie, pranie tapicerki meblowej

 

 

 

Usługa wykonywana jest u klienta. Czyścimy kanapy, wersalki, sofy, narożniki, fotele, pufy, krzesła, poduchy meblowe i inne. Do czyszczenia używamy urządzenia ekstrakcyjnego Puzzi z końcówką do tapicerki, która pozwala na dotarcie do najmniejszych powierzchni i ciężko dostępnych miejsc. Czyszczenie tak jak w przypadku dywanów i wykładzin opiera się na metodzie ekstrakcyjnej. Woda wraz z środkiem czyszczącym rozpuszcza brud, który następnie jest odsysany. Aby uzyskać jak najlepszy efekt czynność powtarzamy aż do oczekiwanego efektu. Używane środki charakteryzują się wysoką skutecznością i miłym zapachem.

 

2

 

 

    Czyszczenie, mycie grobowców

 

Czyszczenie odbywa się po wcześniejszym wskazaniu nagrobka (grobowca). Wtedy też dokonujemy wyceny i ustalamy dogodny termin wykonania usługi. Cena uzależniona jest od wielkości, stopnia zabrudzenia i materiału, z którego wykonany jest nagrobek. Mycie odbywa się przy użyciu wody pod ciśnieniem. Końcówka do czyszczenia powierzchni płaskich FR Xpert sprawia, że woda nie rozbryzguje się na boki. Środki chemiczne stosujemy tylko wtedy gdy nagrobek jest bardzo mocno zabrudzony. Nie pobieramy zaliczek.

Kostka

 

 

    Czyszczenie kostki brukowej

 

 

Kostkę brukowa wraz z upływającym czasem pokrywa warstwa brudu a jej szczeliny wypełnia ziemia i rośliny. Czyszczenie pozwala przywrócić jej dawny wygląd. Do wykonania usługi potrzebny jest dostęp do bieżącej wody oraz prądu. W razie konieczności używamy myjki spalinowej.

 

 

Pozostałe usługi:
- doczyszczanie podłóg szorowarką ,
- czyszczenie elewacji,
- czyszczenie murów, ogrodzenia, podmurówki,
- sprzątanie